Вебінар для екзаменаторів із перевірки завдань ЗНО з математики

Сертифікаційна робота з математики ЗНО-2021 міститиме п’ять завдань, які передбачають надання розгорнутої письмової відповіді.

Завдання вважають виконаним, якщо учасник/ця зовнішнього незалежного оцінювання в бланках відповідей Б і В навів/ела усі етапи розв’язання й обґрунтував/ла їх, зробив/ла посилання на математичні факти, з яких випливає те чи інше твердження, проілюстрував/ла розв’язання задачі рисунками, графіками тощо.

Під час перевірки екзаменатори керуватимуться критеріями оцінювання завдань відкритої форми з  розгорнутою відповіддю з математики сертифікаційної роботи з математики зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з математики.

Про особливості оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю йтиметься під час вебінару для екзаменаторів, залучених до перевірки завдань сертифікаційних робіт з математики. Охочих запрошуємо долучитися 24 травня  о 16:00 до розмови з експертами Українського центру оцінювання якості освіти на YouTube каналі центру.

Аби навчання було ефективним, пропонуємо потенційним екзаменаторам і старшим екзаменаторам до 14:00   24 травня  перевірити 13 бланків відповідей, оцінити їх, занотувавши результати оцінювання в записнику і заповнивнивши відповідну форму. Зі схемою оцінювання та алгоритмом розв’язання можна ознайомитися за покликанням.

Подiлитися новиною: