Наші партнери

Український та регіональні центри оцінювання якості освіти щиро вдячні своїм постійним партнерам за підтримку й допомогу в реалізації проектів загальнодержавної ваги.

Визначає пріоритетні напрями розвитку і діяльності Українського та регіональних центрів. Формує політичний запит на дослідження якості освіти.

Підтримує проведення інформаційної кампанії на різних етапах підготовки і проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA.

Організація, за сприяння якої ЗНО в Україні було успішно започатковано, яка підтримувала постійних фаховий розвиток співробітників Українського та регіональних центрів. Надає підтримку в підготовці звукових документів для аудіювання з англійської мови

Формує довіру до результатів освітніх вимірювань в Україні через моніторинг за дотриманням процедур організації та проведення ЗНО, PISA.

Аналізує результати зовнішнього незалежного оцінювання, ініціює контекстні дослідження результатів.

Сприяв організації й проведення моніторингового дослідження якості початкової освіти.

Партнер із організації та проведення сертифікації педагогічних працівників, забезпечує оцінювання професійних комптентностей учасників сертифікації.

 ДП “ІНФОРЕСУРС”

Є упорядником ЄДЕБО, в якій інтегровано результати зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань на магістерський рівень вищої освіти.

Постійно підтримує розвиток освітніх вимірювань в Україні, зокрема спроможність Українського і регіональних центрів реалізовувати перспективні напрями в освіті.

Співробітники академії долучаються до розробки засад та інструментів моніторингового дослідження початкової школи, ТЗНК.

Надає статистичні дані для формування вибірки учасників моніторингових досліджень.

Забезпечив розробку й постійну підтримку мобільного додатка «Моє ЗНО».

За сприяння Національної школи суддів України було організовано онлайн-курс підготовки осіб, які будуть залучені до розроблення та рецензування тестових завдань для наповнення банка завдань ЗНО, та їхню сертифікацію.

Посольство Франції в Україні

Надає експертну підтримку щодо тестування з французької мови

 

Ґете-Інститут

Надає експертну підтримку щодо тестування з німецької мови

          Забезпечує переклад сертифікаційних робіт ЗНО угорською мовою.

Допомагають комунікувати із батьками учасників оцінювань, надихають на розвиток

Створює передумови для формування відповідального учительства, співпрацює із питань проведення досліджень в освіті

Партнери з організації та проведення в регіонах України освітніх оцінювань міжнародного, загальнодержавного та/або регіонального рівнів.

Співробітники установи щороку долучаються до ухвалення правильних відповідей (ключів) до завдань сертифікаційних робіт з навчальних предметів та до визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовується як державна підсумкова атестація.