Графік основної сесії 2021
ЄВІ30 червня
ЄФВВ02 липня
Графік додаткової сесії 2021
ЄВІ13 липня
ЄФВВ14 липня
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Що означають абревіатури ЄФВВ та ЄВІ?
ЄФВВ — єдине фахове вступне випробування — форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.
ЄВІ — єдиний вступний іспит — форма вступного випробування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.
Коли потрібно реєструватися для складання вступних іспитів для вступу до магістратури?
Згідно з Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році  реєстрація для проходження ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 11 травня до 03 червня 2021 року включно. Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.
Чи відомі терміни проведення ЄВІ та ЄФВВ 2021 року?
Основна сесія ЄВІ відбудеться 30 червня, ЄФВВ – 02 липня.
Чи будуть дійсними результати минулих років ЄВІ/ЄФВВ?
Згідно з Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році будуть дійсними результати ЄВІ 2020, 2021 років, ЄФВВ – 2021 року .