Графік основної сесії 2020
ЄВІ1 липня
ЄФВВ3 липня
Графік додаткової сесії 2020
ЄВІ16 липня
ЄФВВ17 липня
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Що означають абревіатури ЄФВВ та ЄВІ?
Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) — форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.
Єдиний вступний іспит (ЄВІ) — форма вступного випробування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.
Протягом якого терміну можна зареєструватися для участі в ЄВІ/ЄФВВ?
Цьогоріч реєстрація триватиме з 12 травня до 5 червня включно.
Чи можна для реєстрації надіслати копії документів електронною поштою і не приходити особисто до приймальної комісії?
Так, для реєстрації досить надіслати скановані копії документів на офіційну електронну скриньку  закладу вищої освіти, де ви хочете здобути ступінь магістра.
Які документи треба подати для реєстрації?
Для реєстрації потрібно надіслати на електронну скриньку приймальної комісії закладу вищої освіти скановані копії або фотокопії:

  • заповненої заяви-анкети;
  • документа, що посвідчує особу;
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої);
  • облікової картки платника податків (у разі її наявності);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (у разі завершення навчання в минулих роках);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (у разі, якщо ваші дані ще не вносили до ЄДЕБО);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).
Як заповнити заяву-анкету?
Шаблон заяви-анкети  можна роздрукувати і заповнити. Якщо ви не маєте змоги його роздрукувати, напишіть заяву за зразком на окремому аркуші.  
Що зазначати у розділі «Назва блоків, із яких бажаю скласти єдине фахове вступне випробування» заяви-анкети?
Оскільки ЄФВВ передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей, у цьому розділі треба зазначити «блок Право, блок ТЗНПК». Якщо вам потрібно скласти тільки ЄВІ, це поле залиште порожнім.
Які іноземні мови я можу складати у межах тесту ЄВІ?
Для складання ЄВІ можна вибрати одну іноземну мову з такого переліку: англійська, німецька, французька, іспанська.
Де можна знайти контакти приймальних комісій?
Електронні адреси, фактичні адреси й телефони приймальних комісій є у Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності та на офіційних сайтах вишів.
Чи можу я особисто прийти до приймальної комісії вишу, аби подати документи?
Так, якщо приймальна комісія працюватиме із громадянами.
Як дізнатися, чи зареєстрували мене на ЄВІ/ЄФВВ?
Якщо ви надіслали усі документи за списком, зазначеним вище, на вашу електронну скриньку приймальна комісія надішле скановану копію екзаменаційного листка.
Де будуть проходити іспити?
Пункти для проведення ЄВІ/ЄФВВ будуть створені у Києві та  в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). Водночас, у Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі, Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуку, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.
Кому потрібно складати ЄВІ та ЄФВВ?
ЄВІ потрібно складати для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (крім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка», 20 «Аграрні науки та продовольство», 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону», спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», 025 «Музичне мистецтво»). Всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», мають узяти участь у ЄВІ та ЄФВВ.
Чи відомі терміни проведення ЄВІ та ЄФВВ 2020 року?
Основна сесія ЄВІ відбудеться 1 липня, ЄФВВ – 3 липня.
Чи є матеріали для підготовки до складання ЄВІ/ЄФВВ?
Так, звичайно. Матеріали для підготовки розміщено в розділі «Вступні до магістратури». Перед усім, це програми, на основі яких укладатимуть тестові завдання для ЄВІ та ЄФВВ, і характеристики тестів, де подано кількість та типи завдань, час, відведений на їх виконання. Також майбутні учасники випробувань можуть ознайомитися із тестами минулих років.