ЄВІ-2023: результати основної сесії вже в ЄДЕБО

Основна сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ), у якій планували брати участь понад 93 тисячі потенційних магістрів, проходила з 26 до 29 червня.

78 953 особи (а це понад 84 % від зареєстрованих) узяли участь у тестуванні. З-поміж них 77 385 проходили ЄВІ в Україні, а 1568 – за кордоном, де пункти проведення тестування було створено у 12 містах 9 країн Європи.
Результати основної сесії вже розміщено в кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури і передано до  ЄДЕБО.

Нагадаємо, тест ЄВІ складався з двох блоків: «ТЗНК» (тест загальної навчальної компетентності) та «Іноземна мова» (англійська, іспанська, німецька, французька). Для отримання результату з ТЗНК за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно було набрати щонайменше 3 тестових бали, так само і з іноземної мови. Не надали правильних відповідей до належної кількості завдань з ТЗНК 127 вступників, з іноземних мов сукупно – 457.

Загалом тестування ЄВІ в межах основної сесії пройшли успішно. Учасники, які з поважних причин не взяли участі в тестуванні в основний період, зможуть це зробити в межах додаткової сесії, якщо вчасно подали відповідну заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти

Зауважимо, що основна сесія магістерських вступних випробувань триватиме до 21 липня. Нині потенційні магістри проходять єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Інформацію про результати основної сесії ЄФВВ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування й передано до ЄДЕБО до 25 липня 2023 року.

З огляду на те, що частина вступників не встигла зареєструватися для проходження магістерських випробувань, Міністерство освіти і науки України передбачило можливість додаткового періоду реєстрації з 12 до 14 липня. Докладніше про процедуру реєстрації за посиланням.

Подiлитися новиною: