НМТー2024 за кордоном: запрошуємо до співпраці

Шановні небайдужі українці, це звернення до вас! Якщо ви в червні ー липні перебуватимете в одній із країн, де заплановано проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) та вступних випробувань до магістратури, просимо вас підтримати українську молодь і допомогти нам у проведенні тестування. 

Щоб забезпечити реалізацію українською молоддю, яка перебуває за кордоном, свого права на вступ до вітчизняних вишів, вступне випробування на бакалаврат (НМТ) і вступні випробування до магістратури (ЄВІ та ЄФВВ) у 2024 році буде проведено й поза межами України. Так, тимчасові екзаменаційні центри (ТЕЦ) за кордоном буде створено в 57 містах 32 країн.  

У деяких містах за кордоном із залученням педагогічних працівників нам допомагають місцеві партнери, за що ми їм безмежно вдячні. Водночас наразі ще потребуємо допомоги небайдужих освітян під час проведення тестувань у таких країнах і містах цих країн:

Країна Місто
Австрія Відень
Бельгія Брюссель
Болгарія Софія
Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії Единбург, Лондон
Італія Мілан, Рим
Молдова Кишинів
Нідерланди Алькмаар, Амстердам, Роттердам
Німеччина Берлін, Гамбург, Кельн, Лейпциг, Пассау
Норвегія Осло
Польща Варшава, Вроцлав, Домброва Гурнича, Краків, Люблін
Словаччина Братислава
США Чикаго
Угорщина Будапешт
Фінляндія Гельсінкі
Хорватія  Загреб
Чехія Брно, Прага
Швеція Стокгольм

Від нас – навчання, оплата вашої праці (якщо ви громадянин України і маєте педагогічну освіту), від вас – вчасне і ретельне виконання роботи, непереборний оптимізм.

Якщо ви зацікавлені, заповніть форму, розміщену  тут,  ー ми з вами сконтактуємо.

Підтримаймо вступників, збережімо майбутнє країни разом!

Подiлитися новиною: