ЗНО для вступу до магістратури: інформація для представників приймальних комісій

Сьогодні стартує підготовчий етап роботи з реєстрації вступників для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та єдиному вступному іспиті (ЄВІ). Цей етап передбачає реєстрацію користувачів (реєстраторів), які упродовж основного етапу реєстрації будуть формувати й оформлювати екзаменаційні листки. Реєструвати користувачів мають відповідальні за реєстрацію в закладі вищої освіти (адміністратори ЗВО) за допомогою сервісу «Реєстрація магістрів», який розміщено на головній сторінці сайту Українського центру оцінювання якості освіти.

Вхід до сервісу здійснюють за логіном і паролем, які будуть надсилатися регіональними центрами оцінювання якості освіти на електронні адреси адміністраторів ЗВО. Для полегшення роботи з сервісом радимо адміністраторам ЗВО використовувати інструкцію, яку вони отримають разом із логіном і паролем.

Звертаємо увагу, що з 10:00 10 травня до 17:00 11 травня 2018 року реєстратори можуть ознайомитися з особливостями роботи сервісу «Реєстрація магістрів». У цей період програма реєстрації вступників працюватиме в тестовому режимі, з 14 травня 2018 року відповідний сервіс працюватиме в робочому режимі.

 

Подiлитися новиною: