Завтра – останній день реєстрації для участі в третій сесії ЄВІ

5 серпня о 18:00 завершиться реєстрація вступників для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту.

Станом на 10:00 4 серпня екзаменаційні листки створено для 15 700 осіб, оплатили послугу 3 812 учасників.

Нагадуємо, що реєстрацію здійснює приймальна комісія закладу вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка та сплати коштів на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти  для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань. Вартість послуги з проведення вступних випробувань становить 540 гривень.

Для сплати коштів потрібно зайти до «Кабінету учасника ЄВІ/ЄФВВ»  і скористатися електронною платіжною системою або роздрукувати квитанцію і  сплатити її у відділенні / через термінал самообслуговування будь-якого банку. Радимо не зволікати з оплатою коштів для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ.

Якщо до 10 серпня 2021 року не сплатити суми в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.

Спеціально організована сесія ЄВІ відбудеться 11 вересня 2021 року.

Подiлитися новиною: