ЄВІ / ЄФВВ-2023: старт основної сесії

Основна сесія магістерських вступних випробувань проходитиме 23 червня – 21 липня в Україні та у 12 містах дев’яти  європейських країн.

З міркувань безпеки ми не публікуємо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів ЄВІ / ЄФВВ.

Тестування відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах. За посиланням можна ознайомитися з інформацією про початок тестування за місцевим часом у певній країні. Допуск до пунктів проведення тестувань розпочнуть за 30 хв. і припинять за 10 хв. до початку випробувань.

Для допуску до пунктів проведення тестувань потрібно пред’явити екзаменаційний листок та оригінал документа, що посвідчує особу / його цифровий аналог у додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія». Якщо є змога, рекомендуємо мати роздруковане запрошення-перепустку. 

Також важливо взяти із собою ручку й за бажанням пляшечку питної води. Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику / кожній учасниці в аудиторії тестування.

Увага! Якщо учасник / учасниця запізниться або при вході до пункту проведення тестувань не пред’явить документа, що посвідчує особу,   його / її не допустять до участі в ЄВІ / ЄФВВ

Рекомендуємо учасникам під час проходження ЄВІ / ЄФВВ уважно послухати вступну промову інструктора; якщо потрібна допомога / роз’яснення щодо функцій тестувальника ‒ звертатися до інструктора; у разі надзвичайної ситуації / оголошення повітряної тривоги ‒ дотримуватися вказівок персоналу пункту проведення тестування. 

Протягом часу, відведеного на виконання завдань ЄВІ / ЄФВВ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії.  

Якщо з поважних причин учасник / учасниця не зможе взяти участі в основній сесії магістерських випробувань, він / вона може протягом трьох календарних днів із дня проведення вступного випробування включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого мав/ мала проходити ЄВІ/ЄФВВ. 

Звертаємо увагу, що додаткова сесія вступних випробувань до магістратури буде організована лише на території України, пункти тестування не створюватимуть за кордоном. 

Подiлитися новиною: