ЄВІ та ЄФВВ: що потрібно знати вступникам до магістратури

Декілька років поспіль вступ на навчання для здобуття ступеня магістра на окремі спеціальності відбувається на основі результатів ЄВІ та/або ЄВФВВ.

Цьогоріч реєстрація для участі в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 6 травня до 3 червня.

Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, в якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

ЄВІ передбачає написання тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Із програмою, на основі якої укладатимуться завдання, можна ознайомитися за посиланням.

ЄФВВ передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Завдання блоку «Право» укладатимуться на основі Програми, затвердженої наказом МОН від 7 лютого 2020 року № 152.

Другий блок ЄФВВ – перевірка загальних навчальних правничих компетентностей. Він міститиме завдання для оцінювання критичного, аналітичного та логічного мислення. Тести укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом МОН від 8 квітня 2016 року № 409.

У 2020 році Умовами прийому до закладів вищої освіти значно розширено перелік спеціальностей для вступу на які використовуватимуться результати ЄВІ. Відтак, для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра (крім спеціальностей галузей знань 01 «Освіта/Педагогіка», 20 «Аграрні науки та продовольство», 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону», спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», 025 «Музичне мистецтво») необхідно складати ЄВІ.

Всі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», мають узяти участь у ЄВІ та ЄФВВ.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 1 липня, ЄФВВ – 3 липня.

Більше інформації про вступні випробування для вступників до магістратури у рубриці «Вступні до магістратури» на нашому сайті.

Подiлитися новиною: