ЄФВВ: відбулася додаткова сесія

За оперативною інформацією Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, 23 липня участь у додатковій сесії єдиного фахового вступного випробування взяли 23 особи, що становить 85 % від загальної кількості зареєстрованих.

Тестові зошити додаткової сесії єдиного вступного фахового випробування та правильні відповіді до завдань тестів розміщені в розділі «ЄВІ/ЄФВВ. Учаснику вступних випробувань». Звертаємо увагу, що фаховою комісією прийнято рішення про дискваліфікацію тестових завдань №60 та №85 з блоку “Право”. Усім учасникам тестування за ці завдання буде зараховано по одному балу.

Результати вступних випробувань за шкалою 100–200 будуть завантажені на інформаційні сторінки «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» до 25 липня.

Нагадуємо, що поріг «склав/не склав» за виконання завдань тесту загальних навчальних правничих компетентностей становить 8 тестових балів, за виконання тесту з восьми базових правничих дисциплін – 36.

Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) в розділі «ЄФВВ/ЄВІ. Учаснику вступних випробувань», обравши відповідний предмет.

Подiлитися новиною: