ЄФВВ та ЄВІ: проходження тестувань у закладах вищої освіти (оновлено)

Матеріали єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для осіб, які проходитимуть тестування в закладі вищої освіти, будуть надаватися Українським центром оцінювання якості освіти.

Перелік категорій осіб, які можуть проходити тестування в закладах освіти, міститься в Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році.

Матеріали ЄВІ будуть розміщені 11 липня 2018 року в сервісі «Реєстрація магістрів» (вкладка «Матеріали іспиту»). Матеріали ЄФВВ будуть розміщені 13 липня на названому сервісі. Час розміщення матеріалів: до 9.00 відповідного дня. Правильні відповіді до завдань ЄВІ буде розміщено до 18.00 11 липня, відповіді до завдань ЄФВВ — не пізніше 18.00 16 липня.

Доступ до вкладки «Матеріали іспиту» матимуть лише адміністратори закладів вищої освіти. Сервіс реєстрації розміщено на сайті Українського центру в розділі «Приймальним комісіям: магістратура».

Подiлитися новиною: