Єдиний портал про навчання під час війни OSVITANOW.ORG

«Освіторія» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за підтримки Міністерства освіти і науки України створили єдину платформу про навчання під час війни  OSVITANOW.ORG

З початком  війни перед мільйонами українців постали питання: як влаштувати дитину в садок чи школу закордоном, як отримати документи про навчання, як бути зі вступною кампанією цього року? Щоб допомогти відновити освітній процес, на платформі osvitanow.org зібрали усю актуальну для українців інформацію про навчання в Україні та закордоном.

На платформі зібрана уся перевірена та актуальна інформація: від переліку шкіл в Україні та закордоном та порядку влаштування туди дітей, до алгоритмів отримання документів про навчання, вступу до вищих навчальних закладів у 2022 році та можливостей соціальної та психологічної підтримки українців.

Окрім освітнього компонента, освітяни тут зможуть знайти вакансії й безкоштовні інструменти для організації навчання під час війни, а також дізнатися про трудові відносини під час воєнного стану, інструкції, як працювати тим, хто опинився на тимчасово окупованих територіях.

Платформа постійно оновлюється та доповнюється експертними матеріалами.

Подiлитися новиною: