Вступні до магістратури-2021: завершилась реєстрація на складання тестів ЄВІ та ЄФВВ

Завершена реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра. ЄФВВ складають вступники на спеціальності «Право» і «Міжнародне право».

Для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов зареєструвалося 116 705 осіб:  англійська мова – 111 919 осіб, німецька – 4 000 осіб, французька – 615 осіб, іспанська – 171 особа.

Для складання єдиного фахового вступного випробування(ЄФВВ) з права й загальних навчальних правничих компетенцій зареєструвалося 16 309 осіб.

Зазначимо, для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створено інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

З 16 червня учасник ЄВІ та/або ЄФВВ зможе самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки. У запрошенні-перепустці буде зазначено адреси пунктів тестування, де учасник складатиме той чи інший предмет, та час початку іспиту. Основна сесія ЄВІ проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

Основна сесія ЄВІ проводиться 30 червня, ЄФВВ – 2 липня

Вступні випробування проводитимуться в Києві та в усіх обласних центрах країни (крім Донецька і Луганська). У Донецькій та Луганській областях працюватимуть пункти у Слов’янську, Маріуполі та Сєвєродонецьку. Для проведення ЄВІ з англійської мови додатково діятимуть пункти тестування у Білій Церкві, Кременчуці, Кривому Розі, Мелітополі та Умані.

Для вступників, які не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ, 11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, що проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. Вартість спеціально організованої сесії  буде визначено до 20 липня. Пункти тестування для проведення спеціально організованої сесії ЄВІ створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ. Реєстрація вступників триватиме з 27 липня до 5 серпня. ЇЇ здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Подiлитися новиною: