Випускникам, які отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які в поточному навчальному році отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту з іноземної мови, може бути зараховано результат зазначеного іспиту як оцінку державної підсумкової атестації.

Про це зазначено у Положенні про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки України.

Особам, які зареєструвалися для проходження ДПА з іноземної мови у формі ЗНО і мають сертифікат мовного іспиту, до 31 березня 2017 року потрібно внести відповідні зміни до реєстраційних даних, скориставшись сервісом «Внести зміни». За потреби випускник може звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в навчальному закладі. Випускники, які не внесуть відповідних  змін, проходитимуть ДПА з іноземної мови у формі ЗНО.

Для тих, хто ще не зареєструвався для участі в ЗНО, у сервісі «Зареєструватися»  знято обмеження щодо обов’язкового вибору трьох предметів для проходження ДПА. Радимо адміністраціям навчальних закладів інформувати випускників про можливість внесення змін до реєстраційних даних та контролювати кількість предметів, які випускники вибирають для складання ДПА.

Подiлитися новиною: