Відбулося ЗНО з біології

Згідно з інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, у тестуванні взяли участь 76 579 осіб, що становить 93 % від загальної кількості зареєстрованих.

9 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити до пунктів  тестування через запізнення, 10  — через відсутність документа, передбаченого правилами допуску. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечувала 13 831 особа. Дотримання процедури тестування контролювали 44 громадські спостерігачі й 2 представники засобів масової інформації.

Із завданнями сертифікаційної роботи з біології можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО». 5 червня в цьому самому розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

Зареєстровані особи, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з біології через причини, що не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому відбувалася реєстрація на основну сесію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та заяву. Докладніше про умови участі в додатковій сесії — у відповідному розділі.

Подiлитися новиною: