Відбулося пробне ЗНО на Чернігівщині

Згідно з даними Київського регіонального центру оцінювання якості освіти 24 квітня в пробному тестуванні взяли участь 3 174 особи із Чернігівської області, що становить 94,69 % від кількості зареєстрованих учасників із цього регіону.

Пробне ЗНО пройшло організовано, із дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: із використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції.

Команда Українського центру оцінювання якості освіти висловлює щиру подяку Київському регіональному центру оцінювання якості освіти та педагогічним працівникам Чернігівщини за пророблену протягом останніх тижнів роботу з підготовки до проведення ЗНО-2021. Спільними зусиллями багатьох ми виконали всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство.

Ми готові проводити ЗНО в безпечних для учасників тестування та педагогів умовах.

Зауважуємо, що для отримання результатів пробного ЗНО учасникам тестування потрібно внести відповіді на завдання всіх пройдених ними тестів до спеціального сервісу з визначення результатів до 28 квітня.

Учасники з м. Київ та Миколаївської області також мають до 28 квітня внести до спеціального сервісу відповіді на завдання тестів, які вони проходили вдома.

Нагадуємо, що у зв’язку з карантинними обмеженнями пробне ЗНО у пунктах тестування у м. Київ та на Миколаївщині відбудеться 15 травня.

Подiлитися новиною: