Відбулось ЗНО з англійської мови

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з англійської мови взяло 78 830 осіб, що становить 94 % від загальної кількості зареєстрованих.

20 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити у пункт тестування через запізнення, 13 – через відсутність одного з обов’язкових документів. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечувало 13 849 осіб. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігало 89 громадських спостерігачі і 6 представників засобів масової інформації.

Із завданнями сертифікаційної роботи з англійської мови можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО». 30 травня у цьому ж розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з англійської мови через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву. Детальніше про умови участі в додатковій сесії – у відповідному розділі.

Звертаємо увагу, що учасники зовнішнього незалежного оцінювання з Красногорівки Донецької області, які не змогли взяти участь в тестуванні з англійської мови через військові дії, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. З питань реєстрації для участі в додатковій сесії радимо звертатися до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Подiлитися новиною: