Відбулась додаткова сесія ЗНО з математики (оновлено)

Із завданнями сертифікаційної роботи з математики додаткової сесії можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО». За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з навчального предмета взяли 532 особи, що становить 84 % від загальної кількості зареєстрованих. Кількість зареєстрованих учасників на додаткову сесію тестування з цього предмета становила 637 осіб.

3 учасники зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити у пункт тестування через запізнення. Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 260 осіб. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали 6 громадських спостерігачів, 2 представники засобів масової інформації.

Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «Предмети ЗНО/Математика/Правильні відповіді».

Схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з математики, ухвалену на засіданні предметної фахової комісії з математики при Українському центрі оцінювання якості освіти, оприлюднено в розділі «Предмети ЗНО/Математика/Правильні відповіді»

Подiлитися новиною: