Вакцинація від COVID-19 для освітян: де, коли і як?

Попереду — завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступна кампанія 2021. Важливо, аби ЗНО відбувалося в безпечних умовах. Саме тому Міністерство охорони здоров’я з Міністерством освіти і науки погодили пріоритетність вакцинації для працівників освіти, які залучені до проведення тестування.

Вакцинація освітян  від Covid-19, буде виключно добровільною: ніхто нікого до цього не змушуватиме. Педагогічні працівники, які з різних причин не отримали щеплення, зможуть безперешкодно брати участь у процедурах зовнішнього незалежного оцінювання.

За координацію процесів і формування списків охочих вакцинуватись відповідатимуть обласні адміністрації та регіональні координатори з вакцинації. 

22 квітня о 14:00 відбудеться вебінар “Вакцинація від COVID-19 для освітян” на YouTube каналі ГО “Батьки за вакцинацію”. Під час події разом з провідними експертами з імунопрофілактики, сімейної медицини та освіти не лише обговоримо деталі процесу, але й дамо відверті відповіді на запитання щодо вакцинації освітян, які братимуть участь у проведенні ЗНО-2021. Зареєструватися для участі у вебінарі і залишити свої запитання ви можете за посиланням

Під час вебінару говоритимемо про:

  • особливості кампанії ЗНО у 2021 році та чому важлива вакцинація від Covid-19 для освітян;
  • пріоритетні групи для вакцинації серед освітян;
  • ефективність і безпечність вакцинації від Covid-19.

Запрошені спікери:

  • Сергій Горбачов, освітній омбудсмен;
  • Федір Лапій, кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національного університету охорони здоров’я імені П. Шупика;
  • Тетяна Вакуленко, заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Модераторка і керівниця проєкту — сімейна лікарка, доктор медичних наук, професор ЗДМУ  Ірина Волошина.

Для участі у вебінарі просимо зареєструватись за посиланням. 

Вебінар організовано громадською організацією “Батьки за вакцинацію” у рамках проєкту “100+ відповідей на запитання про вакцинацію від COVID-19” за підтримки Центру Громадського здоров’я МОЗ України та Міжнародного фонду “Відродження”.

Подiлитися новиною: