Учителі, які братимуть участь у сертифікації педагогічних працівників: хто вони?

У сертифікації педагогічних працівників візьмуть участь 859 учителів початкових класів.

Нагадаємо, що потенційними учасниками було сформовано 980 унікальних реєстраційних карток-заяв, однак успішно завершили процедуру реєстрації (надіслали відповідні документи до регіональних центрів) не всі.

Найближчим часом кожний зареєстрований учасник отримає поштою повідомлення. У ньому  буде зазначено логін та PIN-код для входу до «Кабінету учасника сертифікації». Учасники сертифікації мають не забувати відвідувати свої Кабінети, оскільки в них розміщуватиметься важлива й актуальна інформація про перебіг сертифікації.

Тепер, коли реєстрацію завершено, Державною службою якості освіти буде забезпечено проведення експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації. Важливо, що Методику експертного оцінювання буде оприлюднено на сайті Державної служби якості освіти. Про дату відвідування учасника сертифікації експертами педагог дізнається з повідомлення, що надійде електронною поштою, не пізніше ніж за три дні до безпосереднього візиту.

Незалежне тестування (наступний етап сертифікації) буде здійснюватися в жовтні-листопаді 2019 року. За шість тижнів до тестування на сайті Українського центру буде оприлюднено графік, а за два тижні в «Кабінеті учасника сертифікації» буде розміщено лист-виклик з інформацією про місце (пункт тестування) і час проведення тестування.

Нижче подано окремі характеристики зареєстрованих учасників сертифікації.


Рис. 1 Розподіл учасників сертифікації за регіоном розташування закладу освіти (кількість учасників)

 


Рис. 2 Розподіл учасників сертифікації за віком (%)

 


Рис. 3 Розподіл учасників сертифікації за статтю (%)

 


Рис. 4 Розподіл учасників сертифікації за стажем роботи (%)

 


Рис. 5 Розподіл учасників сертифікації за педагогічним званням (%)

 


Рис. 6 Розподіл учасників сертифікації за кваліфікаційною категорією (%)

Подiлитися новиною: