Триває реєстрація для участі в ЄФВВ та ЄВІ

14 травня розпочато реєстрацію вступників, які планують здобувати ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» і 293 «Міжнародне право» та за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ).

Станом на 30 травня для участі в ЄФВВ зареєстровано 13 611 учасників. Для складання ЄВІ — 25 594 особи. З них англійську мову вибрали 24 407 абітурієнтів, німецьку — 952, французьку — 197, іспанську — 38.

Найбільше учасників виявили бажання складати ЄВІ у Києві, Харкові, Одесі, Львові й Дніпрі.

Нагадуємо, що реєстрація для складання ЄФВВ і ЄВІ триватиме до 5 червня. Її здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник уважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї — за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, у якому абітурієнт проходитиме вступні випробування, буде зазначено у запрошенні-перепустці, що з’явиться на інформаційній сторінці до 19 червня.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 11 липня, ЄФВВ — 13 липня.

Початок випробування — о 10:00.

Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Докладніше про організацію та проведення вступних випробувань до магістратури читайте у розділі “ЗНО для магістрів”.

Подiлитися новиною: