Спеціальна сесія НМТ: перший етап підтвердження участі в тестуванні

З 12 до 15 серпня тривала реєстрація для вступників, які не змогли зареєструватися для участі в тестуванні в основний і додатковий періоди.

У цей період було сформовано 8 873 реєстраційні картки, однак зареєстровано буде не всіх учасників, адже зареєстрованими уважаються лише ті учасники, які надіслали реєстраційні документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зауважимо, що учасники, які вже реєструвалися в попередні періоди, зможуть підтвердити участь у спеціальній сесії  без додаткової реєстрації. 

Для участі в спеціальній сесії тестування, яку буде проведено 12ー16 вересня, зареєстровані учасники мають двічі обов’язково підтвердити свою участь і вибрати населений пункт для проходження НМТ. 

На першому етапі (25–30 серпня) учасникам потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ». 

  • вибрати із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період спеціальної сесії тестування; 
  • зазначити свої прізвище та ім’я;
  • обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цих дій на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап  підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Наголошуємо: учасники, які не пройдуть першого етапу протягом 25ー30 серпня, не зможуть узяти участі в спеціальній сесії НМТ.

Учасники, які підтвердили участь в основній та/або додатковій сесії НМТ і вибрали населений пункт для проходження НМТ під час основної та/або додаткової сесій, але з поважних причин не змогли взяти участі в жодній сесії НМТ; взяли участь у додатковій сесії НМТ, але з поважних причин не змогли завершити виконання тесту під час основної та/або додаткової сесії НМТ (через різке погіршення стану здоров’я учасників або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій (обставин, що можуть становити загрозу для життя та здоров’я учасників, або через неможливість створення належних умов для виконання завдань НМТ тощо), автоматично переходять на наступний етап.

Другий етап підтвердження участі в спеціальній сесії триватиме упродовж 5–7 вересня. З урахуванням населеного пункту, вибраного під час другого етапу підтвердження участі в НМТ, буде здійснено розподілення учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами. 

Після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 10 вересня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування. 

Нагадаємо, що для отримання логіна і пароля потенційним учасникам НМТ, які створили реєстраційні картки в спеціальний період реєстрації і надіслали комплект документів до відповідного регіонального центру, потрібно скористатися сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022». Важливо уважно вводити персональні дані. Зверніть увагу, що паспорт у вигляді ID-картки не містить серії, тому це поле залишиться порожнім.

Подiлитися новиною: