Сьогодні завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ

Сьогодні, 7 червня, завершується перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ.

Станом на восьму годину 7 червня 2022 року спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ», заповнили 223 614 учасників. Так, бажання проходити національний мультипредметний тест у тимчасових екзаменаційних центрах, створених в Україні, підтвердили 196 628 осіб, а 26 986 ー у 23 країнах Європи.

На другому етапі, з 21 червня до 7 липня 2022 року,  учасники остаточно матимуть змогу визначатися з вибором міста/країни і за потреби змінити населений пункт на той із запропонованих, де зручніше буде пройти тестування в межах основної сесії.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ в межах основної сесії оцінювання. 

Зауважимо, що вступники, які сформували реєстраційну картку, однак до 7 червня  з тих чи тих причин не змогли підтвердити участі в НМТ, зможуть взяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись таку алгоритму: 

  • із 8 до 18 липня  підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати населений пункт, де буде зручно пройти НМТ;
  • із 1 до 10 серпня  надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ; 
  • до 12 серпня  отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ і датою та часом початку тестування;
  • 16–20 серпня  взяти участь у додатковій сесії НМТ. 

Ті, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, матимуть змогу зробити це з 10 червня до 20 червня, таким учасникам буде запропоновано пройти тестування уже в додаткову сесію. 

Подiлитися новиною: