Сьогодні останній день реєстрації для проходження ЄФВВ та ЄВІ

5 червня о 18.00 завершиться реєстрація вступників, які планують здобувати ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» і 293 «Міжнародне право», а також за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ).

Нагадуємо, що реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник уважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, в якому абітурієнт проходитиме вступні випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на інформаційній сторінці до 19 червня.

Станом на сьогодні для участі в ЄФВВ зареєстровано 17 473 учасники. Для складання ЄВІ — 34 111 осіб.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 11 липня, ЄФВВ — 13 липня.

Початок випробувань о 10:00. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.

Для входу до пункту тестування учасник має пред’явити:

  • екзаменаційний листок;
  • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустку.

Більше інформації про організацію та проведення вступних випробувань до магістратури –  в розділі “ЗНО для магістрів”.

Подiлитися новиною: