Шукаємо фахівців / фахівчинь для роботи у відділі оцінювання навчальних компетентностей!

Український центр оцінювання якості освіти пропонує фахівцівцям / фахівчиням долучитися до команди розробників матеріалів тесту загальної навчальної компетентності. 

У лютому 2023 року в Українському центрі оцінювання якості освіти створено новий структурний підрозділ – відділ оцінювання навчальних компетентностей, діяльність якого спрямована на науковий і методичний супровід розроблення тестових інструментів для оцінювання навчальних компетентностей, зокрема тесту загальної навчальної компетентності для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти.

Нагадаємо: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) є складником єдиного вступного іспиту (ЄВІ) і містить два компоненти: вербально-комунікативний і логіко-аналітичний.

Тож з огляду на це в новоствореному відділі є вакансії методистів / методисток. Першочергово потрібні: 

 • фахівці / фахівчині в галузі філології;
 • фахівці / фахівчині в галузі математики чи інших суміжних галузей.

Скласти уявлення про обов’язки методиста / методистки відділу як розробника / розробниці тестових інструментів допоможуть матеріали, розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, що стосуються тестів, подібних до ТЗНК, а саме;

Вимоги до кандидатів / кандидаток:

 1. вища педагогічна освіта або вища освіта у філологічній, математичній галузі чи в галузі комп’ютерних наук та інформаційних технологій; 
 2. досвід викладання в закладах освіти України чи наукової діяльності не менше трьох років; 
 3. знання з основ педагогічних вимірювань і моніторингу якості освіти; 
 4. вільне володіння державною мовою та здатність опрацьовувати англомовну літературу професійного спрямування; 
 5. володіння програмним забезпеченням Microsoft Office тощо.

Умови роботи: 

 • офіс у приміщенні Українського центру оцінювання якості освіти в м. Києві; 
 • повна або часткова зайнятість;
 • дружний і креативний колектив.

Якщо відчуваєте спроможність і готові працювати для того, аби робити вітчизняну освіту кращою, –  до 25 квітня заповніть анкету. Зверніть увагу, що серед її запитань є завдання:  для філологів – таке, для математиків – таке. Запевняємо, що в разі негативного результату розгляду анкети / тестового завдання авторське право залишиться застереженим, а матеріали тестового завдання НЕ будуть використані. Якщо Ви успішно виконаєте завдання, ми запросимо Вас на співбесіду.

Оплата праці: 

 • оклад 16 079 грн;
 • доплата за науковий ступінь;
 • інші доплати (до 40 %).  

Подiлитися новиною: