Сертифікація-2024: листи-виклики в кабінетах учасників

Сьогодні, 27 лютого, для трьох категорій учасників сертифікації, а саме вчителів початкових класів, математики та української мови і літератури, у кабінетах учасника сертифікації розміщено листи-виклики.

Лист-виклик містить інформацію про адресу пункту проведення незалежного тестування, а також дату та час проходження відповідної процедури. Радимо учасникам сертифікації завчасно роздрукувати цей документ, адже він обов’язковий для допуску до пункту тестування. Додатково застерігаємо від поширення інформації про місця проведення тестування.

Перший етап сертифікації — незалежне тестування фахових знань та вміньучителі початкових класів, математики та української мови і літератури проходитимуть 09 березня. Початок іспиту — об 11:00. Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Для входу до пункту тестування учасник сертифікації має пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик.

Нагадаємо, зміст тестів незалежного тестування в межах сертифікації визначений відповідними програмами. Орієнтовний розподіл завдань за розділами / підрозділами програм і схеми нарахування балів за виконання тестових завдань затверджено наказами Українського центру оцінювання якості освіти. Тести укладено українською мовою. Вони містять по 90 завдань для вчителів початкової школи, учителів української мови і літератури та 75 завдань для вчителів математики. На виконання всіх завдань відведено 180 хвилин. 

Зауважимо: цьогоріч пройти сертифікацію матимуть змогу чотири категорії учасників, а саме вчителі початкових класів, математики, української мови і літератури, а також учителі історії та громадянських дисциплін. Успішно пройшли реєстрацію для участі в сертифікації 1423 вчителі початкових класів, 506 учителів математики, 592 вчителі української мови і літератури. Загалом листи-виклики надіслано 2521 учаснику зазначених категорій. Також успішно зареєстровано 463 вчителі історії та громадянських дисциплін. Листи-виклики з інформацією про адреси пунктів тестування для цієї категорії учасників сертифікації 2024 року з’являться в їхніх кабінетах учасника сертифікації 30 серпня. А незалежне тестування фахових знань та вмінь вони проходитимуть 14 вересня.

Подiлитися новиною: