Регіональні наради «Стратегічні питання освітніх оцінювань»

Упродовж квітня 2019 року в найбільших містах України відбудуться одноденні наради зі стратегічних питань вибудови освітніх оцінювань в Україні.

У фаховому колі представники Українського та  регіональних центрів оцінювання якості освіти, інститутів післядипломної педагогічної освіти, закладів освіти й управлінці в галузі освіти, а також освітні експерти обговорюватимуть пропозиції щодо реалізації освітніх оцінювань на етапі завершення здобувачами початкової, базової та профільної освіти.

На нарадах буде представлено напрацювання в межах спільного проекту Міжнародного фонду «Відродження» й Українського центру оцінювання якості освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України й Американських рад з міжнародної освіти – аналітичні документи-пропозиції щодо системи освітніх оцінювань на різних рівнях загальної середньої освіти, розроблені провідними вітчизняними фахівцями в галузі освітніх оцінювань за консультації з авторитетними зарубіжними експертами.

Узгоджені пропозиції планується передати до Міністерства освіти і науки України, а також на розгляд громадськості восени цього року.

Подiлитися новиною: