Пункт проведення пробного ЗНО-2020: готовність до тестування

Аби психологічно налаштуватися на проходження реального тестування, ознайомитися з процедурою його проведення 218 662 потенційні цьогорічні абітурієнти зареєструвалися для участі у пробному ЗНО-2020 і  обрали 362 161 тестування.

Станом на 12 червня усі пункти проведення пробного ЗНО готові до проведення тестування:

  • У всі пункти тестування доставлено матеріали пробного ЗНО,
  • Проведено навчання-інструктаж із залученим персоналом, укладено з ними договори.
  • Ураховуючи Постанову Головного державного санітарного лікаря України, внесено корективи до регламенту роботи пункту пробного ЗНО.
  • Ужито всіх необхідних заходів, аби не допустити інфікування учасників тестування та персоналу в пунктах проведення тестування.

Регіональні центри оцінювання якості освіти самостійно закупили і передали до пунктів проведення пробного ЗНО усі необхідні засоби для безпечного проведення тестування, зокрема санітайзери, рідке мило, паперові рушники та антисептики.

Долучилися також наші партнери з НАК Нафтогаз, ЮНІСЕФ Україна, запезпечивши пункти пробного ЗНО додатковими засобами захисту, пірометрами.

Важливу функцію відіграли ОДА,  які забезпечують ПТ надважливими засобами для організації безпеки – рукавички, додаткові засоби для дезінфекції. Вони також забезпечують доставленням значної кількості засобів на ПТ.

До початку тестування ДПСс відвідують пункти тестування. На сьогодні майже всі пункти були вивчені,  підтверджено їхню готовність.

Незначні недоліки в підготовці ПТ будуть усунені до 14 червня.

Нагадаємо, що учасники мають бути в масках, але завдяки партнерам для кожного учасника і залученого передбачено додаткову маску.

Подiлитися новиною: