Пробне ЗНО-2018: статистичні дані

31 березня 2018 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, найбільше осіб узяли участь у пробному тестуванні з англійської мови – 95, 87% від загальної кількості зареєстрованих, найменше – з іспанської мови (78,05%).
Явка учасників для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання з математики становить 94,25%, з історії України – 84,68%

Водночас наголошуємо, що кожен учасник може скористатися сервісом для визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Радимо учасникам пробного тестування не зволікати із заповненням електронних бланків відповідей з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов, адже доступ до сервісу буде закрито 03 квітня 2018 року о 24 год.

Учасники, які не взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, можуть отримати тестові матеріали в пункті проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання до 04 квітня включно.

Подiлитися новиною: