Прес-конференція «Підсумки реєстрації та подальші етапи проведення ЗНО-2017»

У четвер 27 квітня о 9:00 в залі засідання колегії Міністерства освіти і науки України відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо підсумків реєстрації для участі в ЗНО-2017 та проведення наступних етапів зовнішнього незалежного оцінювання.

Директор Українського центру Вадим Карандій поінформує про те, скільки потенційних абітурієнтів може взяти участь у вступній кампанії 2017 року, як відрізняється вибір предметів ЗНО цьогорічними учасниками в порівнянні з минулим роком, який з регіонів України має найбільше випускників, а отже охочих здобути вищу освіту.

Також під час прес-конференції директор Українського центру розповість про особливості реєстрації на додаткову сесію учасників антитерористичної операції та осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, поінформує про графік проведення додаткової сесії ЗНО-2017.

Крім того, на прес-конференції буде поінформовано про спосіб і час оприлюднення запрошень-перепусток для цьогорічних учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Прес-конференцію в режимі онлайн транслюэ

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

Акредитація ЗМІ за тел. (044) 486-09-62; e-mail: zno_info@testportal.gov.ua до 18:00 26 квітня.

 Прес-конференцію в режимі онлайн транслював освітній портал “Педагогічна преса

Детальніше:

Відділ інформації та комунікації з громадськістю,

044 486 09 62, zno_info@testportal.gov.ua

Подiлитися новиною: