Особливості блоків “ТЗНК” та “Іноземна мова” в тесті ЄВІ

Із 23 червня розпочалися магістерські вступні випробування, частиною яких є єдиний вступний іспит (ЄВІ). Тест ЄВІ складається з двох блоків: «ТЗНК» (тест загальної навчальної компетентності) та «Іноземна мова» (англійська, іспанська, німецька, французька), структура яких відповідає затвердженим загальним характеристикам

Звертаємо увагу, що, працюючи з блоками тесту ЄВІ, учасники бачать на плашках, що розміщені на бокових панелях тестового середовища, інформацію про дещо іншу кількість балів, ніж указано в загальних характеристиках. Це пов’язано з особливостями групування завдань в онлайновій тестовій платформі. З огляду на це перед кожним блоком учасникам надано чітку інформацію про це.   

Так, в інструкції до блоку “ТЗНК” зазначено, що блок складається із 27 завдань (27 плашок на боковій панелі), однак завдання 1–4 містять 10 підзавдань на заповнення пропусків у мікротекстах. Таким чином, за правильне виконання всіх завдань блоку можна отримати 33 бали: 10 балів за виконання завдань 1–4 (тобто підзавдань 1–10) та 23 бали за виконання всіх наступних завдань (тобто завдань 5–27).

Своєю чергою в інструкції до блоку ЄВІ з іноземної мови зазначено, що тест містить 30 запитань, обʼєднаних у 4 завдання (4 плашки на боковій панелі). Завдання 1 містить 6 запитань, завдання 2 – 5 запитань, завдання 3 та 4 – відповідно 10 та 9 запитань. За правильне виконання всіх завдань можна отримати 30 балів. Ще раз наголосимо: усю необхідну для виконання тесту ЄВІ інформацію наведено на початку блоків. Тому закликаємо учасників не ігнорувати вказівки інструкторів у ТЕЦ і в час, відведений для ознайомлення з інструкціями, ретельно працювати з ними, щоб не хвилюватися через те, про що є чітка інформація. 

Подiлитися новиною: