Основна сесія ЗНО-2021: результати з математики

Сьогодні, 19 червня, на інформаційних сторінках учасників розміщено результати ЗНО* та ДПА з математики / математики (завдання рівня стандарту). Учасники можуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей з математики.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник ЗНО може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики, ураховуючи день оголошення. Останній день для подання апеляційних заяв  щодо результатів ЗНО з математики – 23 червня.

Радимо учасникові/учасниці виважено поставитися до подання заяви: попередньо завантажити сканкопії бланків відповідей та об’єктивно оцінити результат виконання тесту, скориставшись  схемою оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю з математики.

Звертаємо особливу увагу на те, що визначений раніше результат після повторної перевірки може бути залишений без змін, змінений у бік як збільшення, так і зменшення кількості балів.

Докладніше про процедуру подання апеляції — в розділі «Апеляції».

Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі «ЗНО-2021. Математика/Математика (завдання рівня стандарту)».

Розподіл учасників ЗНО 2021 року, які подолали поріг «склав/не склав» з математики, за результатами рейтингового оцінювання за шкалою 100–200 балів наведено у розділі «Звіти/дані. Статистичні дані».

______

* Результат ЗНО з математики за шкалою 100–200 балів отримають ті учасники, які виконували завдання сертифікаційної роботи з математики.

Подiлитися новиною: