75 099 осіб складали тест з географії

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з географії взяли 75 099 осіб, що становить 93,5 % від загальної кількості зареєстрованих.

7 учасників ЗНО не змогли потрапити до пунктів тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 8 – через запізнення.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 342 пунктах тестування забезпечували 13 450 осіб. Дотримання процедури тестування контролювали 42 громадських спостерігачі та 6 представників засобів масової інформації.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з географії через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі.

Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2019. Географія». Завтра на цій самій сторінці буде розміщено правильні відповіді до тесту.

Подiлитися новиною: