Оприлюднено завдання ЗНО з іспанської, німецької, французької мов

25 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької, французької мов.

Із завданнями сертифікаційних робіт з іспанської, німецької, французької мов можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО». 26 травня у цьому ж розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з іспанської мови взяло 117 осіб, що становить 81,3 % від загальної кількості зареєстрованих, з французької мови – 756 осіб, що становить 92,8% від кількості зареєстрованих, з німецької мови – 2 312 осіб, що становить 90,5 % від загальної кількості зареєстрованих.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів у пунктах тестування забезпечувало 855 осіб. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігало 22 громадських спостерігачі і 6 представників засобів масової інформації.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з іспанської, німецької, французької мов через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії та відповідну заяву. Детальніше про умови участі в додатковій сесії – у відповідному розділі.

Подiлитися новиною: