Оприлюднено результати повторної додаткової сесії ЗНО

На інформаційних сторінках учасників, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, російської мови, англійської мови, біології, математики, історії України, фізики під час повторної додаткової сесії, розміщені результати тестування.

Нагадаємо, що для участі в повторній додатковій сесії з української мови і літератури було зареєстровано 10 осіб, з них взяли участь у тестуванні 9 абітурієнтів. З російської мови була зареєстрована та взяла участь у тестуванні 1 особа, з англійської мови було зареєстровано 7 учасників тестування, до пунктів проведення ЗНО з’явились 6 осіб. З біології виявили бажання проходити зовнішнє оцінювання і з’явились 4 учасників тестування. З математики були зареєстровані та взяли участь у тестуванні 5 осіб. З історії України із 8 зареєстрованих осіб, до пунктів з’явилось 7 абітурієнтів. Для участі в повторній додатковій сесії з фізики була зареєстрована 1 особа, проте до пункту проведення ЗНО вона не з’явилась

Для визначення результатів повторної додаткової сесії зовнішнього оцінювання застосовуються таблиці за шкалою 100-200 балів, розроблені за підсумками проведення основної сесії зовнішнього оцінювання.

Учасники, які бажають ознайомитися зі своїми бланками відповідей, можуть замовити їхні електронні копії, скориставшись відповідною опцією на інформаційній сторінці.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього оцінювання може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. Перш ніж надсилати до Українського центру оцінювання якості освіти апеляційну заяву, упевніться, що Ви правильно визначили кількість тестових балів, отриманих за виконання завдань тесту з відповідного предмета.

Апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання можна подавати до 19 липня включно. Детальніше з процедурою подання апеляції можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Апеляції».

Подiлитися новиною: