НМТ: співпраця важлива

Традиційно учасник/учасниця ЗНО отримував/отримувала сертифікат. Цей документ був обов’язковим для проходження тестувань, а також містив дані для входу на Інформаційну сторінку учасника ЗНО. Саме звідси випускники дізнаються про дату й місце проходження тестувань, отримують свої результати.

Цьогоріч надсилати абітурієнтам сертифікати було неможливим, але завдяки надійним партнерам, які від імені Українського центру надіслали майже 400 тисяч смс-повідомлень потенційним учасникам НМТ, ми змогли налаштувати надійний зв’язок зі вступниками. 

Команда Українського й регіональних центрів оцінювання якості освіти висловлюють щиру подяку Національному центрові оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій та мобільним операторам Kyivstar, Vodafone Україна, Lifecell за співпрацю й оперативну інформаційну підтримку вступних випробувань.

Нагадаємо, майбутньому учасникові НМТ варто обов’язково зберегти інформацію з смс-повідомлення від Centr_ZNО: ці дані знадобляться для входу на свою Інформаційну сторінку.

Якщо вступник до 11 травня не отримає смс-повідомлення, то з 12 до 19 травня зможе зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію» і отримати відповідні дані.

Стежте за новинами на нашому сайті, щоб не пропустити важливої для себе інформації!

Подiлитися новиною: