НМТ: до уваги вступників, які наразі перебувають у США

Офіційні представники Сполучених Штатів Америки підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників.

Раніше ми повідомляли, що під час додаткової сесії можна буде пройти тестування у м. Глен-Рок, округ Берген штату Нью-Джерсі, та м. Сакраменто, штат Каліфорнія. Однак замість м. Глен-Рок завдяки представникам посольства вдалося знайти більш зручну для учасників локацію, яка знаходитиметься в м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк.
Тож абітурієнтів, які з 20 травня до 07 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б пройти тестування в США, просимо дотримуватись такого алгоритму:

  • із 21 червня до 07 липня ーпропустити другий етап вибору місця проходження  тестування під час основної сесії;
  • із 08 до 18 липня ー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати Нью-Йорк або Сакраменто;
  • із 01 до 10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ у Нью-Йорку або Сакраменто;
  • до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для  проходження НМТ і датою та часом початку тестування;
  • 16–20 серпня ー взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Ми щиро вдячні Посольству України в США, Надзвичайному та Повноважному Послу України в США Оксані Маркаровій, представникам місцевих закладів освіти, а також українській спільноті в США за підтримку в організації вступних випробувань для українських абітурієнтів!

Наразі ми отримуємо підтвердження про співпрацю від деяких країн Європи, тож стежте за новинами на нашому сайті, щоб не пропустити важливої  інформації.

Подiлитися новиною: