НМТ: до уваги вступників, які наразі перебувають у Німеччині

На першому етапі своє бажання проходити тестування під час основної сесії НМТ у тимчасових екзаменаційних центрах, створених у Німеччині, підтвердили 7304 потенційні учасники, з них  із запропонованого тоді переліку міст 3986 осіб вибрали Берлін,  3318 – Мюнхен. 

Раніше ми повідомляли, що перелік закордонних міст, запропонований для потенційних учасників НМТ,  не є остаточним, адже перемовини з деякими країнами ще тривають. Так, наприклад, у Німеччині відбулося суттєве розширення переліку міст, де можна пройти тестування. 

Університети Німеччини, а також одна некомерційна організація погодилися надати свої приміщення й обладнання та допомогти з пошуком фахівців для проведення національного мультипредментного тесту для українських вступників, які вимушено перебувають у цій країні.  Ми щиро вдячні всім партнерам, які забезпечуватимуть оцінювання в Німеччині, а саме:

  • Гамбурзькому університету (м. Гамбург); 
  • Кельнському університету (м. Кельн);
  • Лейпцизькому університету (м. Лейпциг);
  • Культурному центру “GOROD” (м. Мюнхен); 
  • Університету Гете (м. Франкфурт-на-Майні); 
  • Університету Гумбольдта, Вільному університету, Технічному університету (м. Берлін).

Зважте на таке: в основну сесію учасники матимуть змогу пройти НМТ в тимчасових екзаменаційних центрах, створених в установах Мюнхена, Гамбурга, Кельна, Лейпцига та Франкфурта-на-Майні, а в додаткову сесію – в університетах Берліна

Тож якщо ви наразі перебуваєте в Берліні або поблизу нього, зможете пройти тест у цьому місті в додаткову сесію НМТ. Для цього потрібно пропустити етап підтвердження участі в НМТ з 21 червня до 07 липня, натомість пройти два етапи підтвердження участі в додатковій сесії: із 08 до 18 липня, а також з 01 до 10 серпня.  

Якщо ви не хочете очікувати і маєте можливість поїхати до Гамбурга, Кельна, Лейпцига, Мюнхена або Франкфурта-на-Майні   з 21 червня до 07 липня виберіть це місто на своїй Інформаційній сторінці. 

Перелік країн, у яких вступники можуть пройти НМТ, тут.

Подiлитися новиною: