НМТ-2024: усунути недоліки в реєстраційних документах можна до 19 травня

15 травня завершився додатковий період реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року.

У додатковий період реєстрації понад 36 тисяч осіб скористалися спеціальним сервісом на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти. Понад 29 тисяч із них надіслали внесену в реєстраційну форму інформацію та копії документів на обробку до регіональних центрів оцінювання якості освіти.

На сьогодні 16 407 осіб уже отримали повідомлення про успішну реєстрацію для участі в додатковій сесії та можливість сформувати сертифікат НМТ 2024 року.

За результатами оброблення реєстраційних документів понад 5 тисяч вступників / вступниць отримали від регіональних центрів оцінювання якості освіти в персональних кабінетах повідомлення про потребу в доопрацюванні наданої ними інформації та/або копій документів і не усунули недоліків.

Звертаємо увагу тих, хто надіслав реєстраційні дані на оброблення до регіонального центру оцінювання якості освіти, на потребу перевірити в  персональних кабінетах стан опрацювання заявки на участь в додатковій сесії НМТ.

Виправити помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно не пізніше ніж 19 травня.

Якщо ж вступник / вступниця не усуне недоліків, на які за результатами оброблення інформації та реєстраційних документів указав регіональний центр оцінювання якості освіти, йому / їй буде відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.

Подiлитися новиною: