НМТ-2024: результати всіх основних сесій у кабінетах учасників

Усі учасники основних сесій НМТ уже отримали свої результати за шкалою 100–200 балів в персональних кабінетах.

Сьогодні, 2 липня, учасникам, які проходили тестування у період із 13 до 21 червня, у  вкладці «Результати НМТ-2024» доступна опція формування Інформаційної картки учасника НМТ. Вона необхідна для вступу до закладів вищої освіти України. Ті учасники, яким потрібно подати оригінал документа з результатами НМТ-2024 до закордонного закладу освіти, можуть замовити витяг з результатів.

Таким чином, на сьогодні всі учасники, які брали участь в основних сесіях НМТ (у період із 14 травня по 25 червня) мають результати. Усього цьогоріч у межах основної сесії НМТ було проведено 18 днів тестувань. Для кожної сесії було укладено унікальну добірку тестових завдань. 

Нарахування тестових балів за виконання предметних тестів НМТ здійснювалося відповідно до затверджених схем. Одразу після завершення роботи над усім тестом учасники мали змогу побачити з кожного навчального предмета кількість тестових балів, які їм нарахувала платформа після автоматизованого накладання ключів відповідей на збережені ними відповіді.

Зауважимо, що для визначення остаточних результатів НМТ, які учасники бачать у своїх персональних кабінетах, нормативними документами передбачений окремий етап, під час якого обробляють, повторно перевіряють і докладно  аналізують усі надані відповіді всіх учасників кожної сесії тестування

За підсумками проведення робіт на цьому етапі було виявлено такі помилки:

  • у завданні № 30* з української мови, яке учасники виконували 12 червня, в одному з варіантів відповідей до завдання на встановлення відповідності («логічні пари») було допущено помилку під час верстання завдання;
  • у завданні № 18* з математики, яке учасники виконували 17 червня, в одному з варіантів відповідей до завдання на встановлення відповідності («логічні пари») було допущено помилку під час верстання завдання;
  • у завданні № 18* з математики, яке учасники виконували 21 червня, у пункті 3 умову про трикутник було сформульовано некоректно.

Щодо цих випадків на засіданні апеляційної комісії УЦОЯО задля забезпечення об’єктивного оцінювання ухвалено виважене рішення на користь учасників з урахуванням того, які саме відповіді надали учасники на ці завдання.

Крім того, апеляційною комісією УЦОЯО було прийнято рішення про перерахування балів тих учасників, які виконували завдання з короткою відповіддю в предметних тестах з математики, фізики та хімії і, крім правильного числа, указали у відповіді знак відсотка (%). 

Звертаємо увагу, що в персональних кабінетах розміщено результати після врахування змін, визначених апеляційною комісією, тобто ці результати є остаточними й не підлягають апеляції.

Насамкінець зауважимо, що вже сьогодні УЦОЯО почав процедуру передання даних до Єдиної державної бази з питань освіти (ЄДЕБО). З огляду на великий обсяг даних цей процес може тривати до трьох днів.

__________
* Указано номер завдання в системі УЦОЯО.

Подiлитися новиною: