НМТ-2023: додаткова сесія

Додаткові сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) проходитимуть протягом липня в Україні та в 16 містах 9 інших країн.

Тестування відбуватиметься у дві зміни: перша – з 10:00, друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах, окрім США. Звертаємо увагу учасників, які проходитимуть НМТ у США, на те, що тестування розпочинатимуть о 18:00 за Києвом, тобто об 11:00 у м. Детройті та о 10:00 в м. Х’юстоні.

Зверніть увагу: допуск до тимчасового екзаменаційного центру (ТЕЦ) розпочнеться за 30 хв і припиниться за 10 хв до початку тестування, тож рекомендуємо заздалегідь прокласти маршрут доїзду.

ВАЖЛИВО! Для допуску до ТЕЦ потрібно пред’явити сертифікат учасника НМТ та оригінал  документа, що посвідчує особу / його цифровий аналог у додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія». Якщо є змога, рекомендуємо мати роздруковане запрошення

Також варто взяти із собою ручку й за бажанням пляшечку питної води. Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику / кожній учасниці в аудиторії тестування.

Увага! Якщо учасник / учасниця запізниться або при вході до ТЕЦ не пред’явить документа, що посвідчує особу,   його / її не допустять до участі в НМТ. 

Рекомендуємо учасникам під час проходження НМТ уважно послухати вступну промову інструктора; якщо потрібна допомога / роз’яснення щодо функцій сервісу для тестування ‒ звертатися до інструктора; у разі надзвичайної ситуації / оголошення повітряної тривоги ‒ дотримуватися вказівок персоналу ТЕЦ. 

Протягом часу, відведеного на виконання завдань НМТ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії.  

Зауважимо: одразу після натискання “Завершити роботу над тестом” учасники НМТ побачать на моніторі кількість набраних ними тестових балів за правильно виконані завдання тесту з кожного навчального предмета. Тож зможуть зорієнтується в тому, якими є їхні результати для вступу за шкалою 100ー200 балів. Для цього необхідно було скористатися Таблицями переведення тестових балів в оцінку за шкалою 100–200 балів, які раніше затвердило Міністерство освіти і науки України. 

Офіційні результати додаткової сесії буде оприлюднено в персональних кабінетах учасників до 29 липня 2023 року.

Подiлитися новиною: