Незалежне тестування учителів у 2023 році: календарний план

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації незалежного тестування професійних компетентностей педагогів, яким визначено основні дати першого етапу проведення сертифікації.

Так, Український центр оцінювання якості освіти проводитиме незалежне тестування для вчителів:

  • початкових класів 11 березня;
  • математики та української мови і літератури 9 вересня.

Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи для вчителів початкових класів буде розміщено на нашому сайті до 13 березня. Учителі ж української мови і літератури, як і математики, зможуть звірити свої відповіді з правильними 11 вересня.

Результати незалежного тестування стануть відомими вчителям початкових класів до 28 березня, а математики та  української мови і літератури    до 25 вересня.

Разом з оголошенням про результати в кабінеті кожного учасника сертифікації буде розміщено інформацію про його допущення/недопущення  до наступних етапів. 

 

Нагадуємо, що цьогоріч уперше зможуть узяти участь у сертифікації вчителі базової середньої освіти – мовно-літературної і математичної освітніх галузей:  500 педагогів з математики та 500 з української мови і літератури. Реєстрація для цих категорій учителів відбудеться протягом 1ー11 серпня. 

Подiлитися новиною: