Ми на варті інтересів держави й особистості

Український і регіональні центри оцінювання якості освіти щиро вітають із Днем Державного прапора та Днем Незалежності всіх, у кого в серці Україна.

Ці два свята, особливо нині, у складні для нашої країни часи, нерозривно пов’язані у нашій свідомості, адже гордо, відкрито, з честю й гідністю нести свій Державний стяг можуть лише громадяни Незалежної Держави.

Наше спільне бажання – сильна, успішна незалежна соборна демократична Україна, у якій кожен громадянин і кожна громадянка почуваються вільними, захищеними й упевненими в майбутньому, мають можливість здобувати якісну освіту й отримувати належну медичну підтримку, бути поцінованими за свою роботу й пошанованими високою пенсією, розвивати українську культуру та мову й підтримувати культурне розмаїття. І Український та регіональні центри в межах своєї компетенції докладають максимум зусиль, щоб це спільне бажання стало реальністю.

Упродовж багатьох років ми забезпечували прозорий і справедливий доступ абітурієнтів до вищої освіти. Тепер ми робимо ще більше: проводимо вступні іспити в магістратуру, моніторингові дослідження якості освіти, сертифікацію вчителів. І маємо ще багато задумів, утілення яких дасть можливість підвищити якість вітчизняної освіти…

Колись наш колега пожартував, сказавши, що для скорочених назв наших проєктів уже не вистачає літер алфавіту (ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ, МДЯПО тощо). За кожною із цих абревіатур стоїть кропітка праця багатьох людей задля якості освіти! Дякуємо всім, хто дотичний до цієї спільної справи!

Інколи ми втомлюємося, говоримо, що ентузіазм не годує родину, але кожного року продовжуємо робити свою справу, важливу як для держави загалом, так і для кожного громадянина осібно. Без гучних заяв. Але неодмінно якісно. Бо ми знаємо, що сильна Держава починається з відповідального ставлення до своїх обов’язків кожного громадянина й кожної громадянки, а незалежна Держава – з освіченості кожного громадянина та кожної громадянки!

Зі святом! З Днем Державного прапора та Днем Незалежності!

Слава Україні!

Подiлитися новиною: