ІІ етап пробного ЗНО: явка склала 93%

08 квітня 2017 року відбулося пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов.

За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти участь у тестуванні взяли 86 820 осіб, що складає 93,09 % від загальної кількості зареєстрованих для проходження пробного ЗНО з цих предметів. Минулого року в ІІ етапі проведення пробного ЗНО взяли участь 91,75%.

Найбільш активними виявилися учасники, які прийшли складати тест з хімії – 96, 06% від загальної кількості зареєстрованих, найменш –  із російської мови (79,03%).

Кожен учасник має можливість отримати результат пробного ЗНО за допомогою сервісу «Визначити результат».

Радимо учасникам пробного ЗНО не зволікати із заповненням електронних бланків відповідей з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської, російської мов, адже доступ до цієї опції буде закрито 10 квітня 2017 о 24 год.

Наголошуємо, що учасники, які не змогли взяти участь у пробному ЗНО, можуть отримати тестові матеріали в пункті проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання до 12 квітня включно або пізніше – у регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Подiлитися новиною: