ДПА у формі ЗНО: уточнення інформації про заклади освіти

До Українського центру надходять звернення випускників закладів освіти, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, про те, що вони не можуть обрати іноземну мову, яку вивчають, або рівень вивчення, на їхню думку, зазначено неправильно.

Відомості про заклади освіти та випускні класи старшої школи були заздалегідь унесені до спеціального веб-сервісу керівниками закладів загальної середньої освіти. На підставі цієї інформації відбувається реєстрація випускників.

Просимо керівників закладів освіти уважно перевірити, чи правильно зазначено іноземну(і) мову(и) та рівень вивчення (академічний (стандарт) чи профільний) на сторінці закладу в сервісі «Керівникам закладів освіти».

У разі виявлення неточностей у поданій інформації, керівникам закладів освіти необхідно звернутися з письмовим клопотанням до відповідного регіонального центру щодо внесення змін.

Радимо випускникам закладів загальної середньої освіти в разі виявлення неточностей під час заповнення реєстраційної форми звертатися до адміністрації закладу освіти для оперативного вирішення ситуації.

Подiлитися новиною: