Математика або математика (завдання рівня стандарту)

У переліку предметів ЗНО / ДПА є тести двох типів: математика і математика (завдання рівня стандарту). Математика — тест для вступу на всі спеціальності, де вона потрібна. Математика (завдання рівня стандарту) — випускний тест тільки для тих, хто вивчав математику на рівні стандарту.

У програмі реєстрації не передбачено окремо тестів з математики і математики (завдання рівня стандарту). Оскільки програма реєстрації автоматично вибере той чи той тест залежно від того, де випускник / випускниця поставить позначки в полі потрібних йому / їй результатів.

Якщо випускник / випускниця поточного року не планує вступати до закладу вищої освіти за результатами тесту з математики та вивчав / вивчала цей предмет на рівні стандарту, то під час реєстрації має поставити позначки в комірках «рівень стандарту» та «не отримувати» результат за шкалою 100‒200. Його / її буде АВТОМАТИЧНО ЗАРЕЄСТРОВАНО ДЛЯ СКЛАДАННЯ МАТЕМАТИКИ (ЗАВДАННЯ РІВНЯ СТАНДАРТУ).

Якщо випускник / випускниця поточного року не планує вступати до закладу вищої освіти за результатами тесту з математики, хоча й вивчав / вивчала цей предмет на профільному рівні, то під час реєстрації він / вона має поставити позначки в комірках «профільний рівень» і «не отримувати» результат за шкалою 100‒200. Його / її буде ЗАРЕЄСТРОВАНО ДЛЯ СКЛАДАННЯ МАТЕМАТИКИ. Зважайте на те, що в такому разі він / вона не отримає результату ЗНО (за шкалою 100‒200 балів).

Якщо випускник / випускниця поточного року планує вступати до закладу вищої освіти за результатами тесту з математики, то під час реєстрації він / вона має вибирати результат ДПА (оцінку за шкалою 1‒12) і результат ЗНО (за шкалою 100‒200). Його / її буде АВТОМАТИЧНО ЗАРЕЄСТРОВАНО ДЛЯ СКЛАДАННЯ МАТЕМАТИКИ.

Випускники минулих років в програмі реєстрації зможуть вибрати тільки результат ЗНО (за шкалою 100‒200 балів), відповідно складатимуть МАТЕМАТИКУ.

За якою програмою потрібно готуватися, зі скількох тестових завдань складається сертифікаційна робота, скільки часу відведено на тест, як оцінюють різні типи завдань — відповіді на ці та інші запитання в розділі «Підготовка».

 

 

 

Подiлитися новиною: