Додаткова сесія ЗНО з української мови і літератури (оновлено)

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у додатковій сесії ЗНО з української мови і літератури 3 липня взяли 1 356 осіб, що становить 85 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.

Із завданнями сертифікаційної роботи додаткової сесії з української мови і літератури можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2019. Українська мова і література».

Предметні фахові комісії Українського центру оцінювання якості освіти встановили правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури. Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі«ЗНО-2019. Українська мова і література».

Учасникам, які хочуть самостійно визначити кількість набраних тестових балів з української мови і літератури, радимо скористатися схемами нарахування балів за виконання завдань, а також критеріями оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення).

Схему оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови, ухвалену на засіданні предметної фахової комісії з української мови при Українському центрі оцінювання якості освіти, оприлюднено в розділі «ЗНО-2019. Українська мова і література» (оновлено).

Нагадуємо, що пороговий бал «склав/не склав» з української мови і літератури становить 23 тестові бали.

Подiлитися новиною: