До уваги вступників, які планували проходити НМТ у м. Вроцлав (Польща)

Організація і проведення НМТ надзвичайно складна справа, особливо коли йдеться про тестування за кордоном. Адже на можливість проведення тестувань впливає багато чинників: графік роботи місцевих установ освіти, наявність україномовних педагогів у регіоні, інші обставини й події, що відбуваються в тій чи тій країні, в тому чи тому місті. 

Однією з установ у Польщі, яка погодилася підтримати проведення НМТ, став Вроцлавський медичний університет. Цей заклад надав значну кількість робочих місць для учасників тестування. На жаль, через непередбачувані обставини, пов’язані з основною діяльністю університету, ми не зможемо проводити оцінювання в кількох запропонованих комп’ютерних аудиторіях. 

З огляду на це ми з прикрістю маємо поінформувати учасників НМТ із Вроцлава, що не всі вони матимуть змогу пройти тестування в межах основної сесії, і попросити їх взяти участь у додатковій сесії НМТ. Для цього їм потрібно буде у період з 01 до 10 серпня подати відповідну заявку  на своїх інформаційних сторінках

Від імені польських колег, Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти перепрошуємо за ситуацію, що склалася, сподіваємося на ваше розуміння і на те, що всі вступники зможуть пройти тестування і вступити до омріяних закладів вищої освіти. 

Подiлитися новиною: