Чудова новина для аналітиків у галузі освіти!

Базу даних міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 уже оприлюднено. Вона розміщена у вільному доступі за покликанням. 

Нагадаємо, що у 2018 році Україна вперше стала учасницею дослідження PISA, у якому беруть участь понад 80 країн та економік світу. Основні результати, отримані під час цього дослідження, що стосуються України, у 2019 році було репрезентовано в Національному звіті, з яким можна ознайомитися за покликанням.

Аналітики Українського центру оцінювання якості освіти продовжують працювати над глибинним аналізом даних PISA-2018 та започатковують нову серію публікацій під загальною назвою «PISA-2018: Україна в центрі уваги».

Щомісяця на вебсайті PISA Ukraine у рубриці «Корисні матеріали» будуть публікуватися результати аналізу окремих тем, досліджуваних у рамках PISA-2018.

Тема травневого випуску серії – «Для чого чи кого навчаються українські підлітки?». Він уже доступний за покликанням. У випуску на основі даних PISA-2018 з’ясовано, що мотивує українських 15-річних підлітків у навчанні, які цілі вони ставлять перед собою, наскільки вмотивовані до вирішення різноманітних завдань і як сприймають навчання у своїх закладах освіти та ін.

Наступний випуск серії – «Віра чи зневіра: що відчувають українські підлітки?» – очікуйте в червні.

Подiлитися новиною: