«Будь-хто, старанно навчаючись багато часу і готуючись, буквально приречений на успіх на НМТ»

Сьогодні в рубриці «Історія успіху» розповідаємо про Данила Барея — випускника школи № 196 м. Києва, який на за підсумками національного мультипредметного тесту (НМТ) набрав максимальні 600 балів. 

Попри тривале здобуття освіти в дистанційному форматі спочатку через COVID-19, а згодом через повномасштабну війну, Данило не тільки не втратив інтересу до навчання, а й на власному прикладі довів, що «будь-хто, старанно навчаючись багато часу і готуючись, буквально приречений на успіх на НМТ». 

Саме ретельна підготовка допомогла юнакові почувати себе впевнено під час тестування. Як же Данило все організував? — Ось що він розповідає: «Я склав собі плани, як готуватися, підлаштовуючи їх до своїх інших справ і розкладу; старанно вивчав предмети, які мав складати на НМТ, різноманітні правила; … пройшов велику кількість тестів ЗНО і НМТ минулих років; також я цілковито заглибився у підготовку, відчув НМТ»

Ця тактика не тільки забезпечила високий результат на НМТ, а й дала несподіваний «побічний ефект»: «Чесно кажучи, — зізнається хлопець, — мені сподобалось проходити іспит та готуватися до нього». Сподіваємося, цей «побічний ефект» стане в пригоді Данилові ще неодноразово й під час навчання в університеті.

І є ще один «рецепт» від Данила для тих, хто готуватиметься йти на тестування. Юнак переконаний, що сон, хороший настрій і гіркий шоколад за годину до тесту допоможуть заспокоїтися й налаштуватися на продуктивну роботу. А на самому іспиті, радить хлопець, треба «бути дуже уважним і сконцентрованим, поспішати, не поспішаючи, уважно себе перевіряти декілька разів та навіть різними способами, стежити за часом».

Та запорука успіху на НМТ — це не тільки раціональний підхід до навчання й ретельна робота над завданнями в пункті тестування. Украй важливо, щоб упродовж усього періоду навчання поряд з тобою були люди, які тебе розуміють, підтримують, надихають. І з цим Данилові пощастило, недарма, розмірковуючи про свій успіх, він вдячний багато кому, зокрема, «рідній школі № 196 м. Києва, своїм учителям, зокрема вчительці англійської мови Л. М. Мяло, учительці української мови О. В. Слєпцовій, учительці математики В. О. Кухаревич, рідним, друзям, однокласникам…».

Погодьмося, це щастя — мати в житті стількох чудових людей! Тож можна стверджувати, що мрія Данила «бути щасливою людиною» в недалекому майбутньому цілком здійсненна, адже це вже частково втілено в його сьогоденні… 

А наступного тижня про своє бачення щастя й про багато що інше вам розповість ще одна учасниця НМТ. Тому не пропустіть на нашому сайті та в соцмережах чергову «історію успіху».

Подiлитися новиною: